דירות למכירה בקפריסין

דירות למכירה בקפריסין כמה פעמים קרה לכם בחיים שעברתם ליד הים וראיתם דירות מפוארות סמוכות, או אפילו הסתכלתם בתמונות על וילות חלומיות על חוף הים ואמרתם לעצמכם הלוואי והייתה לי אפשרות לרכוש אחת כזו? היום החלום שלכם יכול להתגשם. החברה מציע דירות למכירה בקפריסין הצפונית בשני פרויקטים מרכזיים שלה בתהליך רישום שוטף, מהיר וללא עיכובים.

דירות למכירה בקפריסין דירות למכירה בקפריסין

 

צפון קפריסין

בשנת 1974 נקבע "הקו הירוק" כקו הפרדה החוצה את קפריסין לשתיים: צפון קפריסין ודרום קפריסין. צפון קפריסין נתמך בידי התורכים ונחשב לשליש משטח האי ובו מתגוררים כ-300 אלף תושבים. דרום קפריסין מיושבת על ידי קפריסאים-יוונים, נתמכת בידי יוון ומונה כמיליון תושבים.

החלק הצפוני של האי הינו היפה ביותר בקפריסין ורצועת החוף בו נחשבת לאחת מהיפות ביותר בעולם. קילומטרים של חופים חוליים לבנים, לצד ים כחול, כפרים צבעוניים ונופים הרריים ירקרקים ואוטנטיים. כל אלה הופכים את

המקום לאזור מבוקש ביותר בעבור אנשים רבים מרחבי העולם הרוצים לרכוש דירה משלהם, במרחק נגיעה מהים, ולנשום אוויר ים תיכוני משכר חושים.

אפשרויות הרכישה

Caesar Resort
הוא פרויקט כפר הנופש הבנוי כקומפלקס של כ-15 בניינים המונים כ-500 יחידות דיור ובמרחק של 600 מטר מהחוף. תוכלו לרכוש את הדירות ולרשום אותם על שמכם בטאבו. תוכלו לבקר בהם מתי וכמה שתרצו ולהשתמש באופן חופשי במתקני המקום. המתחם מציע מגוון דירות בגדלים שונים ודירות פנטהאוז. במתחם זה תוכלו למצוא דירות במחיר החל מ-200 אלף ₪ בלבד!

Caesar Beach
פרויקט פסטרולי מדהים הכולל כ-140 יחידות דיור הכוללות בתוכן: דירות גן, דירות גג, וילות מפוארות ווילות דו משפחתיות. הדירות ממוקמות עשרות מטרים בודדים מהחוף וגישה לחוף כאילו מדובר היה בחוף פרטי מדהים ויפיפה משלכם. הפרויקט ממקום 45 דקות נסיעה מנמל התעופה של לרנקה. המחיר הוא החל מ-400 אלף ₪ בלבד! יותר ממחצית יחידות דיור אלו כפר תפוסות ומומלץ למהר ולהגשים את החלום שלכם לפני שמישהו אחר מגשים אותו!